O nás Ostatní

Tvořte Africké listy i vy!

Pokud máte téma na článek, nebo dokonce chcete článek sami napsat a sdílet, pak není problém. Ozvěte se nám na e-mail: redakce@africkelisty.cz. Abychom však předešli případnému nedorozumění, zde jsou základní pravidla, která je třeba dodržet:

  1. Téma musí korespondovat s obsahem tohoto webu – tedy téma s oblasti ekonomie, cestování, byznysu, ale i témata příbuzná.
  2. Snažit se pokud možno přijít s něčím originálním, něco, o čem se v češtině na internetu moc nenapsalo. Ale může jít i o časté téma, v takovém případě je však potřeba přijít s něčím novým nebo s jiným pohledem na věc.
  3. Web nemá za úkol řešit politické problémy země, ovšem za určitých okolností bereme i názor, např. na možný vývoj jednotlivých zemí, názor na ekonomické situace atd. Rozhodně ale ne řešit či moralizovat situace v Africe, jako například humanitární pomoc, nemoci, migrační krizi. Ne proto, že by tato témata nebyla důležitá, ale proto, že se jimi zabývá řada jiných zdrojů a internet je tímto už dost nasycen.
  4. Vyvarovat se  vulgárním článkům, snažit se o objektivitu, ale názoru se určitě nebráníme.

Pokud máte nějaké dotazy, určitě se ozvěte! Bude nám ctí když se web rozroste o zajímavé pisálky :). Závěrem ještě jedna věc, Vaše případné články jsou dílem iniciativy, kdy můžete vlastní myšlenky přidávat na web, který si postupně získá své příznivce, zatím ale neprovozujeme výdělečnou činnost, tudíž odměnou za článek Vám bude pouze čtivost vašich příspěvků. Zvláště cenné by pak pro nás byly Vaše dojmy a fotografie z cest po Africe.

Nebráníme se také připomínkám a tipům na vylepšení webu.

Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci,

redakce webu africkelisty.cz

Sdílejte článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *